Кафедра Луцького НТУ налагодила співпрацю із міжнародною компанією FESTO

Кафедра прикладної механіки технологічного факультету Луцького НТУ продовжує співпрацювати із міжнародною компанією FESTO, виробником промислового обладнання в сфері пневмоавтоматики, електромеханіки та автоматизація процесів.

Так, за ініціативи декана ТФ Олега Заболотного 6 вересня відбулася робоча поїздка завідувача кафедри ПМ технологічного факультету Дмитра Сомова у м.Київ у представництво FESTO в Україні. Мета - продовження тісної та плідної співпраці факультету, кафедри й компанії.

Під час спільної зустрічі з керівником відділу дидактики ДП «Фесто» Євгеном Риженком були обговорені подальші кроки співпраці кафедри ПМ та FESTO. Мова, зокрема, йшла про стажування викладачів для якісного викладання дисциплін з механотроніки, проходження практики студентами спеціалізації «Механотроніка» на базі компанії, написання спільних грантових проектів, можливості постачання та обслуговування спеціалізованого обладнання компанією, заключенню відповідного спільного договору про співпрацю.

Інформаційний відділ Луцького НТУ