Кафедра Луцького НТУ - співорганізатор ХІ міжнародної науково-практичної конференції
Кафедра автомобілів і транспортних технологій Луцького НТУ виступила співорганізатором та взяла участь в ХІ міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні технології та перспективи розвитку автомобільного транспорту».
Захід відбувся на базі Житомирського державного технологічного університету впродовж 22-24 жовтня і був приурочений до професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника.
На пленарному засіданні учасників конференції привітав перший проректор ЖДТУ д.е.н., проф. Оксана Олійник. Крім того, з вітальним словом виступили завідувач кафедри «Автомобілі» Національного Транспортного Університету Володимир Сахно, завідувач кафедри автомобілів та транспортного менеджменту Вінницького національного технічного університету – проф. Віктор Біліченко і завідувач кафедри автомобілів і транспортних технологій Луцького НТУ к.т.н., доцент Ігор Мурований.
В ході пленарного засідання були обговорені сучасні тенденції розвитку автомобільного транспорту в цілому і зокрема перспективи розвитку транспортної системи України у зв’язку із різким зростанням кількості автомобілів на дорогах міст.
Василь Онищук, кафедра автомобілів і транспортних технологій