Кафедра Луцького НТУ взяла участь у підготовці проекту нової хоругви Луцького братства

У Музеї історії Луцького братства презентували хоругву, підготовці проекту якої сприяла кафедра інженерної та комп’ютерної графіки Луцького національного технічного університету.

До Дня Державного Прапора та з нагоди величного свята Незалежності України у Музеї Луцького братства відбулась зустріч геральдистів і представників луцької громади. Під час заходу була вперше представлена новостворена хоругва Луцького Хрестовоздвиженського братства (відродженого) – громадської організації, яка визнає себе спадкоємцем традицій історичного братства в Луцьку.

Підготовці проекту виготовлення нової хоругви Луцького братства сприяла кафедра інженерної та комп’ютерної графіки Луцького НТУ. У реалізації комп’ютерного варіанту-моделі для машинного вишивання активну участь взяв професор кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Бурчак Ігор Несторович.

Під час зустрічі виступив Голова братської організації Андрій Бондарчук, провісник Незалежності – народний депутат України 1-го скликання. Він, зокрема, розповів про функціонування братства на сучасному етапі та про ідею відтворення історичної братської інсиґнії.

Кафедра інженерної та комп'ютерної графіки Луцького НТУ