Кафедра менеджменту Луцького НТУ – у Музеї сучасного українського мистецтва

13 жовтня 2018 року, напередодні святкування Дня художника, студенти та викладачі кафедри менеджменту Луцького НТУ відвідали Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, який розміщений на території Культурно-розважального центру «Адреналін Сіті».

Площа постійної експозиції закладу становить близько 2000 кв. м, на яких розмістилося 12 зал із творами, що представляють Львівський модернізм 1930–1960-х років, Одеський нонконформізм 1970–1990-х років, трансавангард і неомодернізм Тернополя, Івано-Франківська та Львова 1980–1990-х років, альтернативні об’єднання Києва 1960–1990-х років, герметичні кола Львова, Луцька та Ужгорода 1970-х років, актуальне мистецтво тощо.

Майбутні менеджери оглянули колекції творів провідних українських митців, дізнались про інструменти забезпечення постійного її оновлення. Цікавим було вивчення творчої діяльності нових, незнаних та повернених забутих імен українських художників. Студенти та викладачі активно цікавились питаннями управлінського процесу провадження ефективної виставкової діяльності. А створений простір для рефлексії сприяв кращому естетичному усвідомленню та продовженню дискусій у пізнанні мистецтва та організації івент-менеджменту.

Колектив кафедри менеджменту Луцького НТУ