21 лютого 2024 року відбулася онлайн зустріч українських учасників проекту ERASMUS+ 3D4U «3D concepts for fashion education in Ukraine» / 3D концепції для освіти моди в Україні».

ТЛП ТЛП

Робочі групи Київського національного університету технологій та дизайну, Хмельницького національного університету, Луцького національного технічного університету та Національного партнера у сфері моди та швейної індустрії Fashion Global Ukraine обговорили поточні питання щодо друго робочого пакету проекту та визначилися із подальшими завданнями для ефективного проведення кабінетних та польових досліджень.

ТЛП ТЛП

Важливим аспектом успішної реалізації проекту, спрямованого на розвиток висококваліфікованих та досвідчених людських ресурсів у сфері 3D-концепцій в Україні; на розбудову потенціалу та навчання з метою підтримки інновацій, стартапів та підприємців-початківців у сфері 3D-технологій; інтернаціоналізацію та модернізацію українських закладів вищої освіти шляхом залучення їх до глобальних зусиль у сфері сучасної освіти в галузі моди, є його технічне забезпечення.

ТЛП ТЛП

Учасники онлайн зустрічі обговорили вимоги до сучасних технічних засобів з огляду на необхідний функціонал щодо 3D-концепцій та запропонували різноманітні варіанти програмного забезпечення.

Кафедра ТЛП