Кафедрою приладобудування
проведені курси підвищення кваліфікації
інженерів з метрології
Відповідно до Положення про надання платних освітніх та інших послуг, які надаються Луцьким національним технічним університетом (Наказ №562-04-34 від 03.11.2015 року), кафедрою приладобудування з 29 лютого по 4 березня 2016 року на базі Луцького НТУ (корпус №2 по вул. Потебні, 56 аудиторія 211) проведені курси підвищення кваліфікації інженерів з метрології (осіб відповідальних за єдність вимірювання) закладів охорони здоров’я.
Навчання проводились за фахом «Метрологія та вимірювальна техніка», «Медичні прилади і системи», де опрацьовані такі теми: Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність», «Основи забезпечення єдності вимірювань», «Основи метрологічного забезпечення закладів охорони здоров’я», «Основи сервісного обслуговування медичної техніки».
З Волинської області були присутні 47 осіб та 2 особи з Рівненської області.
Навчання на курсах завершились проведенням атестації слухачів і врученням свідоцтв про підвищення кваліфікації.
Леся Равенець,
асистент кафедри приладобудування