Студенти-першокурсники спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанної справи поїхали в надзвичайно цікаву, навчально-пізнавальну поїздку до Закарпаття - землю, яка наближена до неба.
Мандрівка була організована в рамках діяльності навчально-тренінгової лабораторії LNTU TRAVEL LAB. Керівник - Тетяна Зубехіна.
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-d9b17208e7c713b39f4ffd3440da88d13ecd5c4b53ff8f4333bd14ed87043e66_2caae71f317545e8.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-c88558d31b3922e582cd32c1cf2c1ba858a1d039acb53607f6d8caa4a25c94f0_3d94721c044f47b.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-b8576ba8d07c562ebedee5767384f9f1b7f8922d4491f78f0b84b63068e63abd_650f2234cf4403e0.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-9eebd262bfb5eb8b3aaaaef35737b9e32deca78185f9615456bf286f1884dcda_cd0e94e0425b700e.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-a8596d727697223ad7b7cf798acb9d0a4dc1b70ad3a0e89a870a8f7f70bf9fbc_6679e3adac373c96.jpg)
Водоспади Кам’янка та Шипіт, замок Паланок, Сент Міклош та палац графа Шенборна. Зрада та найбільше кохання Ілони Зріні, жінки, яка назавжди ввійде в історію Європи непокірною княгинею та 2-тисячним гарнізоном три роки тримала облогу Мукачівського замку.
Хто хоч раз побував у Закарпатті, завжди пам´ятатиме і кришталеву прозорість дзвінких річок, і срібне звучання чистого повітря, і неймовірну красу та велич гір, що відлунюють дивовижною історією, розлитою по замках, парках, вузьких вуличках та стертій віками блискучій бруківці.
Надихнулись, змотивувались до навчання та зарядились позитивними емоціями.
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-0a072c64614404bc19fffdc71c02f7b5c085d34f73709dc1bdc1c4402207c094_6ea4898ff20fe761.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-6ba6dbd858793faf5f96b0c5dd48c16116c099f317399fe8925b2108bc104d6c_1fa58bee70b95b1e.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-8eccb8994ad878e131c4dc47669ac064caa2949dcb83bd9085bda787190f6ff2_69e52a416442ecb3.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-9de6cff70e2c5d360d98e3bf0b9f379220417f2db6a2d1ab9c82e31c4b26499a_dfb448d41dfef987.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-027cdc6097f9d66d9d9f55e307f66915d660d138f970f0376dae8f1fe672e78c_ac5bcc65e762a468.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-50c705cd84a23f415e8b80da09257dfea0636880b166ee50afbc9d61c0181526_526c14e37e1d75b0.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-aca5d0456f043a8884a8078ee50137cd4ee4fbd89ae0cc55d2ebf3890caddf1d_e1a46cb7b433e767.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-be83f5cbe7ec53ed796a04d2d3c505e2381fe3c0aea64aca9bddf75c424a513d_a8bdd17b3f87662.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-e5e8823bea305ea212f342c693fb4ab1061064fc5ed67ea1dee7160db7b62374_84bd228df89f86a.jpg)
Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи