Керівництво машинобудівного факультету привітало своїх переможців

Деканат машинобудівного факультету привітав студентів-переможців ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади та вручили подяки.

На початку заходу з вітальним словом виступив заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Віктор Самостян. Він відзначив, що в цьому році таких студентів на машинобудівному факультеті дванадцять. П’ять перемог у  ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та сім у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади. Серед них одне перше місце, три – других та вісім третіх місць.

Далі слово для привітання та вручення подяк студентам та керівникам було надано декану факультету Ігорю Цизю. Він відзначив високий рівень підготовки студентів, побажав їм подальших успіхів та висловив подяку керівникам.

Віктор Самостян, заступник декана МБФ