ХТО В БУХГАЛТЕРІЇ ДОМІНУЄ:
ГЕНДЕРНИЙ БАТЛ НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ ТА АУДИТУ

1 квітня 2017 року в Луцькому національному технічному університеті на базі кафедри обліку та аудиту відбувся безкомпромісний Гендерний батл «Хто в бухгалтерії домінує – чоловіки чи жінки?». Батл було проведено у рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Облік, аналіз і контроль в стратегії розвитку економіки України». Організаторами незвичного формату науково-практичного дослідження стали студенти.

Головною суддею боротьби найсильнішої та найчарівнішої половини була Єлізавета Куц.

У батлі протилежностей «Дівчата проти хлопців» брали участь 2 команди, по чотири учасники у кожній. До складу команда «Дівчата» ввійшли Віталіна Бруцька, Марія Гаврилюк, Василина Дунь (капітан) та Вікторія Муляр. До команди «Хлопці» – Дмитро Батієвич, Дмитро Войтюк, Вадим Зубчик і Богдан Шум (капітан).

Журі в складі викладачів кафедри обліку і аудиту допомагали студентам з’ясувати, хто ж домінує в бухгалтерії. Так, у прекрасну половину журі, яка оцінювала команду «Хлопці», ввійшли Ірина Жураковська, Ірина Ткачук, Оксана Шунь. Сильну половину журі, яка оцінювала команду «Дівчата», склали Сергій Зеленко, Роман Сидоренко, Віталій Чудовець.

Логіку й інтелект студентів-обліковців визначали в п’яти конкурсах. Перший конкурс – «Літери» виявив кмітливість у відгадуванні слів шляхом підбору правильних комбінацій літер. Другий конкурс – «Документи» показав вміння команд заповнювати облікові первинні документи. У третьому конкурсі «Фінансові результати» хлопці і дівчата продемонстрували знання щодо визначення та відображення фінансового результату за даними господарських операцій у Звіті про фінансові результати (Звіті про сукупний дохід). Четвертий конкурс «Бліц» містив серію облікових запитань для кожної команди. У п’ятому конкурсі «Дебати» команди своїми виступами мали довести хто ж в бухгалтерії домінує – чоловіки чи жінки.

За результатами напруженої боротьби з рахунком 71:69 перемогу отримала команда «Дівчата». Вітаємо дівчат та бажаємо нових наукових і професійних звершень! А також віримо в те, що не дивлячись на офіційний результат, перемогли дружба та прекрасний настрій!

Усі учасники батлу отримали подарунки та грамоти.

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту

Фото:
Ірина Бродська,
доцент кафедри обліку і аудиту

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook: