ХУДОЖНЯ ІМПРЕЗА ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
У ЛУЦЬКОМУ НТУ

7 грудня нинішнього року у Луцькому НТУ до Дня Збройних сил України відбулось проведення виставки художніх робіт учасників АТО: Олега Приходька та Руслана Кашаюка, ініційованої кафедрою дизайну факультету будівництва та дизайну нашого університету.

Очільник вузу Петро Савчук під час відкриття виставки зауважив: «Надзвичайно важливим є те, що завдяки реалізації творчих проектів вкотре привертається увага до злободенних подій суспільства на Сході нашої країни».

Один із авторів робіт Олег Приходько наголосив: «Я – українець, який цінує Україну і свій народ та малює усе те, що подобається, й закликав усіх бути справжніми громадянинами своєї держави».

Руслан Кашаюк, у творчому доробку якого з-поміж інших є твори сакрального мистецтва, у своєму звертанні до присутніх зазначив: «Представлені картини – це реальні історії про людей, які воювали, та варті того, щоб про них говорили».

Волонтер Наталія Ариванюк у промові поділилась своїми враженнями від художніх робіт: «Картини хлопців, які пройшли горнило війни, пронизані любов’ю, і вселяють у серця людей надію про те, що усе найкраще у нашої нації ще попереду».

Побратим Олега Приходька Сергій Книш наголосив: «Ми є українцями, чим варто пишатися» і побажав усім присутнім знайти щось у житті, що приноситиме моральне задоволення.

Проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах акцентував увагу присутніх на тому, що цьогоріч було змінено формат проведення виставки, на якій представлено роботи двох майстрів, світогляд яких вселяє у молоде покоління надію на краще майбуття.

Художня імпреза до Дня Збройних сил України є свідченням історичної традиції високоосвідченості Українського воїнства, яка знаходить свій вияв і нині на сучасному етапі розвитку нашого суспільства.

Оксана Гринюк