Студент третього курсу кафедри інженерії програмного забезпечення Артем Качковський, разом із науковим керівником доцентом Юлією Повстяною представлять власну відео роботу на конкурсі «Мій виш, моє місто, моїми очима».

Конкурс із призовим фондом оголосила компанія Kasta  серед студентів закладів вищої освіти та їх кураторів.

Суть загальноукраїнського конкурсу полягає  у тому, щоби в короткому відеоролику презентувати свій населений пункт та заклад вищої освіти. Також у відео має бути креативно інтегрований прояв бренду Kasta без будь-яких комерційних закликів до дії / купівлі. Це може бути висвітлення впливу технологій на можливість скорочення часу на покупки, або розповідь, як Kasta допомагає вирішувати питання з модними рішеннями у невеликих містах, де немає ТРЦ.

Вибір переможців та оголошення результатів конкурсу відбудеться 10 січня 2022 року.

Зичимо успіхів команді ІПЗ та лише перемог!

Відділ іміджу та промоції