У Луцькому педагогічному коледжі заснували нові спортивні змагання – Всеукраїнський турнір з мініфутболу серед юнаків на кубок ректора. До участі запросили команди навчальних закладів Волинської, Львівської та Тернопільської областей.

Змагання урочисто відкрили 15 травня в стінах педколеджу. Упродовж трьох днів за трофей боролися вісім колективів, які поділили на дві групи.

Спорт Спорт

Серед учасників: Луцький національний технічний університет, Луцький педагогічний коледж, Технічний коледж Луцького національного технічного університету, Бродівський педагогічний коледж ім. Маркіяна Шашкевича, Волинський національний університет ім. Лесі Українки, Кременецька гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка, Фаховий коледж технологій, бізнесу і права ВНУ, Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій.

Команда ЛНТУ змогла пройти у півфінал і посіла 4 місце.

Спорт Спорт

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровʼя

Фото- ІА «Волинські новини»