28 жовтня на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся другий відбірковий етап Міжнародної студентської олімпіади ICPC (International Collegiate Programming Contest).

Олімпіада проводиться згідно з правилами чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery (ACM), а також відповідно до Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду з програмування.

ФКІТ ФКІТ

Участь у цьогорічних змаганнях брали 50 команд, які представляли різні заклади середньої та вищої освіти Львівщини, Івано-Франківщини, Рівненщини, Волині та Закарпаття. ЛНТУ був представлений 3-ма командами: дві команди - це здобувачі освіти кафедри інженерії програмного забезпечення, їхні тренери - Повстяна Юлія, Вознюк Анастасія та одна команда кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, тренер - Лавренчук Світлана.

ФКІТФКІТФКІТ

Так, у дуже напруженій боротьбі 3-тє місце серед команд Західного регіону України здобула команда кафедри інженерії програмного забезпечення.

За результатами олімпіади, команди-переможці братимуть участь в наступному відбірковому етапі.

ФКІТФКІТ

Доцент, Юлія Повстяна