Перейти до основного вмісту

КОМАНДА ЛУЦЬКОГО НТУ СТАЛА ПРИЗЕРОМ
У ЗМАГАННЯХ КУБКУ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ

На базі Львівського національного технічного університету 10 травня 2017 року відбулися зональні змагання кубку України з баскетболу 3х3 серед студентів «Students cup 3x3».

У змаганнях взяли участь Луцький національний технічний університет, Львівський національний технічний університет «Львівська політехніка» (2 команди), Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Львівський державний університет фізичної культури, Тернопільський національний економічний університет «ТНЕУ» (2 команди).

До складу нашої команди входили такі студенти: Вадим Гололобов (група ЕОСм-51), Юрій Шкондя (група ЕЕс-21), Роман Середа (група М-12), Владислав Хомишaк (група МТП-32).

Тренер – викладач кафедри фізичного виховання Володимир Файдевич.

Протягом дня команди вишів вели боротьбу за чемпіонство. У першій групі наша команда виборола перше місце. У півфіналі наші баскетболісти поступилися команді «Львівської політехніки-2», а в грі за третє місце впевнено здолали команду «ТНЕУ-1» і вибороли бронзову нагороду.

Фінальні змагання Кубку України з баскетболу 3х3 серед студентів «Students cup 3x3» відбудуться 20 травня у м. Києві. Побажаймо нашій команді успішної гри та нових перемог!