КОМАНДА ЛУЦЬКОГО НТУ
СТАЛА СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ ЗМАГАНЬ З ВОЛЕЙБОЛУ
СПАРТАКІАДИ МІСТА 2016 РОКУ

11-12 травня 2016 року в спортивному залі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася першість міста з волейболу серед жінок у рамках Спартакіади міста 2016 року серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У змаганнях взяли участь Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет, Академія рекреаційних технологій та права, Луцький інститут розвитку людини університету «Україна».

Протягом двох днів команди ВНЗ вели боротьбу за чемпіонство.

У вирішальному поєдинку наша команда стала срібним призером змагань, поступившись перемогою волейболісткам Східноєвропейського національного університету, з яких більшість студентів виступають у Суперлізі України з волейболу. А третю сходинку виборола команда Академії рекреаційних технологій та права.

Команди-переможці були нагороджені грамотами та призами

Студенти мали можливість не тільки позмагатися і подивитися на інших, але й цікаво провести час. Загалом усі команди показали свою майстерність на високому рівні.

Бажаємо нашим студентам подальшого духовного та фізичного розвитку!

Кафедра фізичного виховання