«КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ» У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Погожа сонячна днина, яка несподівано для усіх прийшла на зміну дощовій негоді, посприяла проведенню фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацькі розваги» з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва, які у нашій державі відзначають 14 жовтня.

На стадіоні Луцького НТУ 6 жовтня було велелюдно.

Фізкультурно-патріотичний фестиваль розпочався та завершився під звуки Гімну нашої країни.

На осінню спортивну подію завітав очільник університету Петро Савчук, який у своїй вітальній промові зазначив, що проведення масових спортивних заходів, які дають можливість проявити козацький дух, стало у нашому вузі традиційним.

Завітали на спортивне дійство й вельмишановні гості.

Отець Олександр, привітавши усіх із початком свята, висловив побажання здоров’я духу. Він зазначив: «Нехай жага до перемоги спонукає інших до здорового життя».

Сергій Торчинський, до слова, у минулому студент нашого вишу, а нині – бронзовий призер «Ігор нескорених» у Канаді, учасник бойових дій на Сході України, який здобув першу в історії медаль для української збірної в «Іграх нескорених», висловив побажання хорошої мотивації усім учасникам.

Завідувач кафедри фізичного виховання Луцького НТУ Сергій Савчук побажав усім студентам, які брали участь у змаганнях, перемоги та успіхів на спортивних майданчиках.

Не оминув фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацькі розваги» й злободенної проблеми суспільства: хвилиною мовчання було вшановано пам’ять усіх воїнів, загиблих на Сході нашої держави.

Із захопленням усі присутні сприйняли виступ групи афробразильського бойового мистецтва «Капоейра», а музичною окрасою спортивного заходу стала пісня «Перлина Україна» у виконанні Анни Капітули.

Головним суддею спортивних змагань у цей день був Віталій Дмитрук, а проведення спортивних конкурсів було здійснено за участю усіх викладачів кафедри фізичного виховання нашого університету.

Шквал позитивних спортивних емоцій викликала у студентів нашого вузу насичена конкурсна програма.

У метанні колоди кращими з-поміж кращих були: І місце – Сергій Когут, ІІ місце – Владислав Кулик, ІІІ місце – Роман Цап.

Найсильнішими за результатами проведення конкурсу «Силач» у цей день виявились: І місце – Роман Цап, ІІ місце – Олег Мельничук, ІІІ місце – Микола Прозапас.

У конкурсі «Дачник» перемогу здобули: І місце – Борис Рудика, ІІ місце – Сергій Когут, ІІІ місце – Дмитро Чепелюк.

Призові місця у конкурсі «Богатир» посіли: І місце – Віктор Пацерук, ІІ місце – Іван Кисіль, ІІІ місце – Іван Вакарюк.

У конкурсі «Весела естафета» перемогли команди: І місце – ТФ, ІІ місце – ФБ, ІІІ місце – МБФ.

Найкраще у цей день вправлялися у ходьбі на ходулях: Іван Устімчук (І місце), Роман Зінчук (ІІ місце), Вадим Туз (ІІІ місце). Першість серед дівчат у цьому конкурсі здобула Наталія Дзяд.

Конкурс «Перекидання шини» дозволив визначити найдужчих та найспритніших. У день проведення спортивної події ними стали: І місце – Сергій Когут, ІІ місце – Максим Бухалюк, ІІІ місце – Дмитро Підгатець.

На завершення конкурсної програми спортивного дійства студенти нашого вишу мали можливість проявити свою витривалість та силу у конкурсі «Пересування авто». Найсильнішими у цей день були: І місце – Максим Мельник, ІІ місце – Владислав Кулик, ІІІ місце – Дмитро Підгатець.

Інтригуючою родзинкою змагань стала безпрограшна лотерея, учасниками якої могли бути усі бажаючі.

Наостанок спортивного заходу відбулось нагородження учасників змагань грамотами та смачними дарунками. Кубок першокурсника у нинішньому році виборола збірна команда з двох груп: ПНК-11 та КСМ-11.

Проведення фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацькі розваги» у нашому університеті уже стало доброю традицією, яка гармонійно поєднує в собі дух минувшини із сучасністю, даючи можливість студентству із впевненістю дивитися у прийдешнє.

Оксана Гринюк