Викладацька майстерність потребує систематичного вдосконалення, адже лише за умови постійного розширення освітніх горизонтів можливий крок уперед. Завдяки ЗСУ, ми гордо крокуємо вперед, пишаємось, що ми українці, намагаємось кожен бути бійцем на своєму фронті! Нині є безліч можливостей бути у когорті європейських професорів, важливо лише не зупинятися і прагнути до змін!
Професор кафедри товарознавства та експертизи в митній справі, д.т.н., декан факультету митної справи, матеріалів та технологій ЛНТУ Валентина Ткачук перебувала як запрошений професор у Політехнічному університеті Барі (Італія) протягом 3 місяців!
![Барі](/sites/default/files/inline-images/50D0A71C-6B07-451D-BFCD-7D8CC53926E7.jpeg)
Впродовж цього періоду, науковиця провела цикл семінарів на тематику підвищення екологічності моторних палив, чим викликала жвавий інтерес серед професури даного ЗВО, адже виробництво біопалив є нагальною проблемою сьогодення. Були проведені лекції для магістрів кафедр Хімічних технологій та Механічної інженерії.
![Барі](/sites/default/files/inline-images/02F5A6CC-0D80-4B4C-9521-7E52F9B3CA00.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/FE4E8243-F05C-48C2-8349-F3A15924E2EB.jpeg)
Аспіранти Політехнічного університету м.Барі долучилися до активної участі у пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «Якість та безпечність товарів», організатором якої був ЛНТУ. Даний захід проводився англійською мовою, модератором якого була заступниця оргкомітету Валентина Ткачук.
![Барі](/sites/default/files/inline-images/DE5BD79F-9B37-4A8E-870F-D08840470D83.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/39D8A65A-7BBE-4726-B65C-26EBF07A78CD.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/807BA09C-E9EA-4947-81B5-60EE0E3419EB.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/4B16C746-F2FB-4E25-AE0C-7DA6F1031CDD.jpeg)
Результатом даної міжнародної програми є подання статей у збірник наукових праць наукометричної бази Scopus, написання монографії та підручника, рецензентами яких є науковці Політехнічного університету м. Барі. Вражаючим було знайомство з лабораторним обладнанням, матеріальним забезпеченням лабораторій даного ЗВО.
![Барі](/sites/default/files/inline-images/9CB21F95-B0AC-4B55-9BD7-FC459473588D.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/CBCF8EE6-DBED-4A0C-9591-AE907E332E7D.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/E1A27D6E-1F70-48CE-AD4B-A36D74203113.jpeg)
Надзвичайно теплим було спілкування з колегами у пасхальні дні, які супроводжувались українською символікою, вірою у перемогу та беззаперечною підтримкою італійців!
![Барі](/sites/default/files/inline-images/0739E03C-5BE0-4ABF-B335-276C68DA988F.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/1D05D621-6C1B-451F-9E70-79A1341E193C.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/2A65224F-AA3D-462C-B0ED-41E8F2AF27EC.jpeg)
Ще одним результатом даної програми було підписання угоди про співпрацю між двома ЗВО, тож міжнародне співробітництво триває!
![Барі](/sites/default/files/inline-images/0A78E7B2-52EF-4501-A6CE-EC9D9BA0F65C.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/3740356A-8EDA-4A1F-928F-61CBFF53A674.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/3A9F8784-B793-438A-8C67-FA941EF206FE.jpeg)
З вдячністю про чудовий міжнародний досвід, відкритість професорів європейського ЗВО ми будемо і далі прагнути до новацій, змін для розквіту нашого університету та підвищення якості освіти в Україні!
![Барі](/sites/default/files/inline-images/7EBD3073-6BEA-4E55-B17B-3154B556329E.jpeg)
![Барі](/sites/default/files/inline-images/8BFA24B2-5CAE-4526-8BF2-2D481094FFF8.jpeg)