«КРАЩЕ РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ ДЕСЯТЬ РАЗІВ ПОЧУТИ»

Нещодавно студенти машинобудівного факультету відвідали ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна».

На сьогоднішній день ТзОВ «Кромберг енд Шуберт» – це підприємство зі 100% іноземними інвестиціями з виготовлення електричних бортових кабельних систем для автомобілів.

Під час екскурсії молодь ознайомили з соціально-економічним станом та перспективами розвитку, специфікою роботи та структурою підприємства, вакантними місцями, які відповідають майбутній професії випускників.

Студенти мали нагоду побувати в самому серці заводу. Масштаби виробничих дільниць вражали розмірами та новизною, а професійність працівників, структурна поетапність та конкретизованість дій просто захоплювала. Здоровенні схеми, на яких так вправно працюють молоді дівчата – це ще один з доказів того, що людський розум здатен досягти будь-яких знань.

Проведення таких професіографічних екскурсій має реальний вплив на свідомість екскурсантів, адже, як говорить народна мудрість: «Краще раз побачити, ніж десять разів почути». Дякуємо організаторам та учасникам за продуктивний день!

Ольга Худицька,
«Центр ділового студента»