В рамках проєкту «Діалог зі стейкхолдерами», організатором якого є кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки ЛНТУ, в суботу 11 березня до студентів ОП 123 «Комп’ютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека та захист інформації» на пару завітав випускник кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, засновник компанії «REDWING STUDIO» – Олег Кулакевич.

Олег є розробником інформаційних систем для платформ компанії Apple (iOS, iPadOS, MacOS, WatchOS, TvOS) з досвідом роботи 6 років, є активним учасником спільноти iOSUkraine. Працює з місцевим ринком мобільних технологій та є партнером ДП «Дія» та Apple  щодо впровадження NFC технологій в комерційних структурах.

Його представив доцент кафедри комп'ютерної інженерії та кібербезпеки Микола Поліщук.

ФКІТ

Олег розповів студентам, що в середньому людина витрачає близько 150 хвилин щодня на поганий сервіс. Відвідуючи улюблені заклади та місця, власники яких не подбали про так званий UsereXperience, ми досі стоїмо в чергах, оплачуємо готівкою і спілкуємося з особами, які не надто хочуть нам допомогти вирішити, на перший погляд, буденну проблему. Він звернув увагу майбутніх розробників берегти час користувачів додатків.

ФКІТ

Також Олег закликав власників сайтів та IT-продуктів підтримати флешмоб #RussiaIsATerroristState. Тобто, на всіх сайтах та онлайн-системах, де є можливість вибрати країну або мову, змінити назву «росія» на «росія– країна-терорист», а також відмовитися від підтримки російського перекладу інтерфейсу у всіх наявних продуктах.

ФКІТ

До участі у серії практичних зустрічей запрошуються студенти, аспіранти та викладачі кафедри, а також представники компаній-роботодавців, які є стейкхолдерами освітніх програм «Комп’ютерна інженерія» та «Кібербезпека та захист інформації».

Кафедра КІ та КБ