КУБОК СХОДУ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА
У місті Дніпро 1 грудня відбувся Кубок Сходу зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений пам’яті Майстра спорту України – Олександра Ожогіна, під час якого змагалися понад 100 учасників.
Участь у змаганнях взяли студенти групи ФК-11 технологічного факультету. У результаті Данеїл Шелофаст посів ІІ місце у ваговій категорії до 77 кг, а Максим Бухалюк – ІІІ місце у ваговій категорії до 70 кг.
Бажаємо нашим студентам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та високих досягнень у спорті.
Олександр Панасюк,
голова спортклубу Луцького НТУ