КУЛЬТУРНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАХОДИ
ЗАВЖДИ ЦІКАВО І КОРИСНО!

Студентське життя – це не лише навчання. Окрім лекцій та практичних занять студенти активно та цікаво проводять час, відвідуючи різні культурні, розважально-спортивні заходи, що сприяє підвищенню рівня їх загального розвитку.

І саме пізнанням цікавого у сфері культури і спорту зайнялися студенти групи ФК-21. Так, 21 вересня 2015 року вони на чолі із куратором-тьютором Іриною Олександренко відвідали «Адреналін Сіті». Там фінансисти переглянули кінофільм «Втікач», який залишив масу емоцій та позитивного настрою.

А вже 28 вересня 2015 року студенти продовжили  свій відпочинок у цьому ж розважально-спортивному комплексі, зігравши в захоплюючий вид спорту – боулінг. Студенти поверталися додому сповнені азарту та радісних емоцій. Отже, відпочинок вдався!

Ірина Олександренко,
доцент кафедри фінансів