На кафедрі права студенти першого курсу креативно підійшли до відзначення Дня усіх закоханих. Окрім звичних «валентинок» вони підготували цілий конкурс на знання історії свята, його особливостей і … поєднали із юриспруденцією.

правоправоправоправоправо

Студентський захід відбувся у межах кураторської години із доцентом Наталією Рябих, за участі завідувача кафедри права Вікторії Аніщук.

Так, у навчальну аудиторію запросили самого Купідона, аби він випробував студентів у трьох різних конкурсах. За результатами конкурсних етапів, майбутні юристи створять тематичне відео, у якому йтиметься про теми кохання та юриспруденції, адже ці поняття, кажуть правники, цілком поєднувані.

На завершення гри, студенти посмакували солодкими «валентинками» із палкими зізнаннями всередині.

правоправоправоправоправоправоправоправоправоправоправоправоправо