У рамках підтримки вищої освіти в Україні, Education USA Ukraine надає можливість безкоштовно пройти курс «Essentials of International Credential Evaluation» від Міжнародної асоціації освітян (NAFSA)!

Курси

Кого ми шукаємо?

Працівників офісів міжнародних зв’язків та викладачів закладів вищої освіти.

Яким чином це навчання буде корисним для Вас?

• Ви отримаєте розуміння як проводити оцінювання освітніх документів шляхом проходження навчального курсу від NAFSA (Міжнародна Асоціація Освітян).
  • Ви зможете підтримати українських студентів, що вступають на подальше навчання до американських ЗВО та потребують допомогти з оцінюванням українських транскриптів.
  • Ви зможете підтримати іноземних студентів, що вступають на навчання у Ваш заклад та потребують допомоги з оцінюванням транскриптів, виданих іноземними закладами.

Критерії відбору учасників:

• Володіння англійською мовою не нижче рівня B2.
  • Готовність пройти онлайн навчання щодо оцінювання освітніх документів.
  • Готовність ділитися отриманими знаннями з колегами та надавати інформацію студентам.

Якщо Ви бажаєте пройти навчання, будь ласка, заповніть форму за посиланням: