Китайська – це просто! Мовні курси в ЛНТУ

У Луцькому національному технічному університеті триває курс вивчення китайської мови. До ознайомчих занять із вивчення ієрогліфів та тонкощів мовних традицій Китаю можуть долучитися студенти та викладачі університету.

В.о. керівника «Volyn Business Hub» у Луцькому НТУ Олена Лютак розповідає, що нині триває короткостроковий ознайомчий курс із китайською. Його проводить лектор мовознавиця Анна Добровольська. Відвідувачі занять мають змогу дізнатися більше про культуру Китаю, вивчити ієрогліфи, у неформальній обстановці ознайомитися із особливостями екзотичної мови та переконатися, що насправді вчити китайську просто і цікаво.

«Сім днів поспіль ми вивчаємо ієрогліфи, їхнє значення, методику написання, спостерігаємо дуже цікаві підходи до викладання. На разі у нас проходить четверте заняття, але ми вже багато дізналися і починаємо частково вчитися вимовляти складні звуки китайської мови», - розповідає Олена Лютак.

Цей курс має успішне подовження, адже у Луцькому НТУ планують підписати меморандум із мовною школою, де під час довгострокового курсу на базі китайського університету, охочі можуть поглибити свої навички та здати екзамен для отримання сертифікату на рівень володіння мовою. Це даватиме право студентам і викладачам навчатися і працювати у китайських ЗВО. Крім того, планується підписання угоди з китайським університетом для навчального обміну студентами та стажування викладачів.

«У Китаї вітається знання їхньої мови партнерами, адже таким чином демонструється повага до країни та її культури, тому подібні курси є плюсом для міжнародної співпраці», - додає Олена Лютак.

Хочете пізнати мовний світ Китаю?! Тоді звертайтеся: Volyn Business Hub +380501085442.

Відділ іміджу та промоції