Ландшафтна компанія запрошує до співпраці активних свідомих студентів

Ландшафтна компанія MartDesign (м.Луцьк) запрошує на роботу активних студентів з технічною освітою.

Вимоги: знання CAD, SketchUp, 3D моделювання, вміння розуміти і робити креслення, вміння робити калькуляції і прорахунки, рівень володіння англійською мовою мінімум середній.

Спочатку неповний робочий день, але з перспективою на повний.

За детальнішою інформацією звертайтеся за номером +380 95 036 8003 (Оксана, +Viber) або на емейл office@martdesign.com.ua

"MartDesign означає сучасне покоління внутрішнього та зовнішнього дизайну, ландшафтного дизайну та управління проектами. Більше 25 років власного досвіду, а також сімейні цінності представлені в нашій невеликій команді професіоналів. Хто хоче розпочати або продовжити кар’єру у перспективній та цікавій компанії – раді вітати вас. Інтенсивне навчання забезпечимо!))", - запевняють представники компанії.