Перейти до основного вмісту

Впродовж десятиліть щороку українці єднаються у живому ланцюгу, аби показати єдність народу, відчути силу соборності та довести незламність незалежності і свободи держави.

Сьогодні, 22 січня, у День Соборності України, лучани вкотре взялися за руки і пронесли блакитно-жовтий стяг головною вулицею міста та довели, що готові пліч-о-пліч стояти за власну державність та єднання української нації.

Соборність Соборність Соборність


Учасниками патріотичної акції стали адміністрація, викладачі та студенти ЛНТУ. Таким чином, ми підтверджуємо свою позицію щодо нероздільності українського народу та непорушності її свободи.

Присутні хвилиною мовчання вшанували воїнів, які до останнього подиху боронили суверенітет України, розгорнули двохсотметровий Прапор України, пройшли великою патріотичною ходою вулицею Лесі Українки, а на площі злуки заспівали Гімн України.

Соборність Соборність Соборність Соборність Соборність Соборність


Щороку саме так ми згадуємо і підтримуємо перший «живий ланцюг» в Україні, який був утворений 21 січня 1990 року – в переддень 71-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Саме тоді мільйони українців взялися за руки, з'єднавши в такий спосіб Івано-Франківськ (через Львів) і Київ. Це одна з наймасштабніших патріотичних акцій у світовій історії, традиції якої ми дотримуємося й досі та впевнено демонструємо світові готовність відстоювати нашу свободу і боронити її силою єдності!