Традиційно щороку 22 січня уся країна єднається у живому ланцюгу, щоби продемонструвати єдність народу, відчути силу соборності та довести незламність незалежності і свободи України.

Як ніколи раніше, після здобуття незалежності, українці сьогодні з особливим щемом у душі, гордістю та надзвичайним патріотизмом відзначають державне свято єднання. Війна відобразилася на кожному із нас і ціну свободи тепер ми усвідомлюємо усім серцем та душею.

Тож у День Соборності України лучани вкотре взялися за руки і пронесли блакитно-жовтий стяг головною вулицею міста та довели, що готові пліч-о-пліч стояти за власну державність та єднання української нації.

СоборністьСоборність

Учасниками патріотичної акції стали викладачі, працівники та студенти ЛНТУ, на чолі із ректором Іриною Вахович. Саме така символічна, але дуже важлива для кожного з нас подія, знаменує нашу силу, єдність, взаємопідтримку, що простягається через рідну землю до кожного куточка нашої держави.

У цьому ланцюгу просочився увесь біль та смуток, відважність та сила, усі мрії, молитви та сподівання. І ми вкотре показуємо, що наш український ланцюг, наші руки, пов’язані єдиним блакитно-жовтим прапором – нероздільні!

СоборністьСоборністьСоборністьСоборність

Окрім того, до Дня Соборності України ЛНТУ долучився до масштабної акції, ініційованої Волинським обласним молодіжним центром «100 листів для захисників». Студенти нашого ЗВО написали листи подяки нашим воїнам, які нині боронять свободу й незалежність України на передовій.

Ці листи, переконані ми, стануть для наших солдатів мотивацією, нагадуванням про те, що їх чекають вдома, та оберегом, який допоможе пройти крізь темні часи.

СоборністьСоборність

Аби не забувати про те, хто ми, діти якого роду, яка могутня наша історія і незламний дух вільного народу, працівники бібліотеки ЛНТУ влаштували книжкову виставку «Нам береги тебе, Соборну і єдину». На експозиції представлена художня, публіцистична література, біографічні книги про відомих політичних та культурних діячів, рушіїв української державності. Тож виставка знаходиться у читальному залі книгозбірні і відкрита для усіх охочих дізнатися більше про Україну.

СоборністьСоборністьСоборністьСоборністьСоборність

Ми єдині, ми сильні і незламні! Ми відстоїмо нашу свободу і здобудемо перемогу та з ще більшою силою продемонструємо усьому світові, що ми – господарі власної землі, так було, так є і так буде! Все є Україна!