Легкоатлети Луцького НТУ готуються до всеукраїнського чемпіонату

Команда Луцького НТУ з легкоатлетичних метань пройшла контрольні тестування перед Зимовим чемпіонатом України. За словами заслуженого працівника фізкультури і спорту України, викладача Луцького НТУ, що очолює команду, Володимира Сахарука, чемпіонат має відбутися у місті Мукачево 13 лютого.

До складу команди увійшли найкращі спортсмени з легкої атлетики першого курсу Луцького національного технічного університету. Так, під час тестувань, молоді легкоатлети здавали показники із різних видів стрибків у довжину, штовхання набивного м’яча, кидків із силою та жим штанги.

«Загалом підготовка триває систематично і переходить у завершальний етап. Сьогодні ми знімаємо контрольні показники перед змаганнями, а надалі будемо підтримувати хлопців у формі аж до чемпіонату», - зауважує Володимир Сахарук.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1451220121698700