Перейти до основного вмісту

В ЛНТУ триває третій день ІТ-Boot camp для студентів та викладачів Чернівецького національного університету ім..Юрія Федьковича.

У рамках освітнього табору, впродовж трьох днів в ЛНТУ перебувають студенти та викладачі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Основною темою весняного Boot camp 2024 в ЛНТУ стала цифровізація та інформаційні технології. Тож організатором обміну виступив факультет комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ.

У ході обміну, науковці ЛНТУ та ЧНУ взяли участь в обговоренні програм внутрішньої мобільності у межах 12 (Інформаційні технології) та 17 (Електроніка, автоматизація та електронні комунікації) галузях знань. Основним спікером виступила начальник навчально-наукового центру ЛНТУ «Volyn Business Hub» Олена Вісин. Викладачі обох університетів обговорили освітні програми, подібні та відмінні особливості освітніх напрямів в ЛНТУ та ЧНУ, поділилися думками щодо подальшої взаємодії у форматі освітніх обмінів.

чну чну чну чну чну

Нікого не залишив байдужим візит на одне з найпотужніших підприємств Волині, відоме далеко за межами держави –ТОВ «Mint Innovation», що функціонує на базі Modern Expo. Привітав гостей і побажав молоді працювати, розвиватися та рухатися вперед директор Modern Expo Петро Пилипюк. Натомість, фахівці компанії презентували інноваційні розробки, які вражають світ і над втіленням яких працюють наші українські ІТівці. На підприємстві провели екскурсію для гостей та влаштували презентаційну панель.

Крім того, студенти ЛНТУ презентували практичні розробки, над яким вони працювали на базі Mint Innovation протягом трьох місяців. Це Литвинюк Максим, Нищий Назар (ІПЗ, 3 курс), Микола Голомис (ІПЗ, 2 курс), Слупко Владислав (КН, 1 курс магістр), Сасага Роман (КН, 3 курс), Гунько Назар (КН, 3 курс). З цих студентів сформовані 2 команди, для яких були оголошені навчальні проекти.

Завданням для першої команди було: розробити web-застосунок, що дозволяє працювати та  налаштовувати управління розумною брамкою. Для другої: розробити web-застосунок, що дозволяє працювати та налаштовувати систему вагових поличок. Команди розповіли про роботу над проектом, презентували його результати, поділилися з гостями своїми успіхами та досвідом.

чну чну чну чну чну чну чну

Сьогоднішній і третій день Boot camp в ЛНТУ був наповнений лекційними виступами представників двосторонньої зустрічі. Зокрема, студенти ЛНТУ та ЧНУ мали унікальну нагоду одночасно прослухати тематичні лекції семи луцьких та чернівецьких науковців в очному та дистанційному форматах.

Основні теми лекцій:

-«Основи штучного інтелекту», доцент кафедри комп’ютерних наук ЛНТУ Юрій Лук’янчук;

-«Роль 5G в розвитку ІоТ», доцент кафедри електроніки та телекомунікації ЛНТУ Анатолій Ткачук;

-«Системи безпеки», доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЛНТУ Тарас Терлецький;

-«Веб-фреймворк Flask», доцент кафедри комп'ютерних наук ЧНУ ім..Юрія Федьковича Дмитро Угрин;

чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну

-«Методи машинного навчання», доцент кафедри математичних проблем управління і кібернетики ЧНУ ім..Юрія Федьковича Світлана Антонюк;

-«Вступ до квантових комп’ютерів», професор ЧНУ ім..Юрія Федьковича Сергій Остапов;

-«Технології кластеризації та сегментації в DataMining», доцент кафедри комп'ютерних систем та мереж Сергій Баловсяк.

Учасники ІТ- Boot camp і від ЧНУ ім..Юрія Федьковича і від ЛНТУ отримали сертифікати, що свідчать про здобуття елементів неформальної освіти.

чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну