Перейти до основного вмісту

Студент 1 курсу спеціальності МЕВ, Даніїл Татарчук, записав відеовідгук в рамках конференції, результату колаборації European Parliament Former Member Association (FMA), Erasmus+ programme and the Historical Archives of the EU під назвою «Can the EU learn from experience?». Робота створена на основі досвіду участі у заході, організованому за сприяння EP to Campus programme: зустріч з Лойзе Петерле, депутатом Європейського парламенту 2004-2019 років, прем'єр-міністром Словенії 1990-1992 років, міністром закордонних справ у 1993-1994 роках та у 2000 році, успішним словенським політиком, що відбулася у стінах ЛНТУ 17 березня 2023 року.

Мев


Радіючи за Даніїла, його успіхи у вивченні іноземної мови, пізнавальну активність та перманентне прагнення до саморозвитку, хотілося б наголосити, що у світлі поточних подій вивчати іноземну мову є без перебільшення надзвичайно важливо для майбутніх фахівців на ринку праці України, яка стоїть на порозі звершення геополітичної справедливості: вступу до ЄС та НАТО. Володіння мовою, яку розуміє цивілізований світ, дає можливість заявити про себе, а отже - шанс бути почутим,  можливість бути активним громадянином демократичної Європи та світу, а отже - шанс творити наше світле переможне майбутнє разом в режимі живого часу.

«The limits of my language are the limits of my world. Межі моєї мови - це межі мого світу»( Лю́двіґ Йо́зеф Йо́ганн Вітґеншта́йн, австро-англійський філософ).Іноземна мова відкриває ворота, двері, вікна, кватирки...А це все - додаткові можливості та безкінечний простір для самореалізації.

Відеовідгук можна переглянути на офіційному сайті FMA та на фейсбук сторінці Асоціації за посиланнями нижче:

https://www.formermembers.eu/event/conference-ukraine-lutsk-national-te…;

https://www.facebook.com/100075490197556/posts/pfbid02QGExAyXBQ2uWPWxpg…