5 – 6 червня на кафедрі екології у співпраці з Волинською Малою академією наук стартував літній інтенсив для школярів з природничих наук. Заняття з школярами проводили завідувач кафедри, доцент Василь Іванців та доценти кафедри Віталіна Федонюк і Микола Федонюк.

інтенсивінтенсив

Що таке екологічні проблеми та які з них є найгострішими для України і Волині, про сучасні зміни клімату та міфи, якими вони обросли, про блискавки і грозу та методи їх онлайн-відстежування, про точні мікробіологічні дослідження та гірські породи і мінерали дізнавалися школярі Луцька та Луцького району. А ще – учні активно працювали з приладами для екологічного моніторингу і вивчали нашу планету з космосу за допомогою супутникових знімків.

інтенсив

Сьогодні – учні 7 – 9 класів були слухачами цікавого інтенсиву, а згодом – чекаємо їх у стаціонарних секціях МАН, що працюють в ЛНТУ, та серед абітурієнтів нашого університету!

інтенсивінтенсивінтенсив