Ліцензування, змішана форма навчання та заплановані заходи, - про що говорили на ректораті у Луцькому НТУ

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося планове засідання ректорату. Мова, передусім, йшла про впровадження змішаної форми навчання. Так, робота у відповідному напрямку тривала від початку навчального року і уже невдовзі буде проведений моніторинг виконання завдань.

Крім того, присутніх було детальніше поінформовано про проходження акредитації освітніх програм, умови та терміни подання відповідних документів.

Згодом про реалізовані напередодні та заплановані заходи розповіли декани факультетів. Так, усі з них долучилися до підготовки та проведення «Наукових пікніків», що традиційно відбулися у центрі Луцька 22 вересня.

Щодо заходів, які нещодавно були проведені на факультетах, то особливої уваги заслуговує ІТ-велопробіг, який організували на факультеті КНІТ до Дня програміста. Варто зазначити, що така акція відбувалася у Луцькому НТУ вперше, втім її обіцяли вдосконалити та зробити традиційною і більш масштабною уже наступного року. Нині на факультеті триває науково-практична конференція «Сучасний світ і незрячі», на якій піднімають актуальні питання освіти, працевлаштування та дозвілля людей із вадами зору.

Натомість на факультеті фінансів, обліку, лінгвістики та права було проведено «День здоров’я», на якому для студентів ректор Луцького НТУ, декан та викладачі факультету влаштували змагання з перетягування канату, турнір з футболу та волейболу, частування стравами з мангалу. Своєю чергою, на машинобудівному факультеті до Дня працівників лісу, молодь залучили до посадки дерев. Похизувалися цікаво і корисно проведеним часом й на факультеті будівництва та дизайну, адже викладачі для своїх студентів влаштували масштабну екскурсію у Музей сучасного мистецтва Корсаків.

Варто додати, що наступного тижня, впродовж 3-5 жовтня, на факультеті екології, туризму та електроінженерії відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Енергетична безпека навколишнього середовища».

Крім того, 1 жовтня о 10:00 відбудеться засідання Вченої ради.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ