LNTU education: технології майбутнього від ФБП

19 червня, на території «ART GALLERY» Центрального універмагу Луцька відбувся інтерактивний захід від факультету бізнесу та права Луцького НТУ, в рамках виставки «LNTU education: технології майбутнього».

Уже традиційно субота – приурочена дню факультету, де кожна кафедра має нагоду продемонструвати свої здобутки та презентувати спеціальності, на яких навчаються студенти ЛНТУ. Так, день факультету бізнесу та права провели у форматі інтерактивів та навчальних тренінгів до яких долучилася ректор Ірина Вахович та декан Ірина Камінська. Як зазначає одна із організаторів дійства Ірина Лорві, основною метою заходу було цікаво подати відвідувачам основи економіки та юриспруденції. Тут розповідали з чого варто починати власний бізнес, як його легалізувати та що необхідно знати, аби правильно сформувати бізнес-ідею.

Тренінги будувалися на основних складових економічних відносин та права.

Окрім тренінгів викладачі ФАБД організували багато конкурсів та ігор. Зокрема, тренінги «Формула створення власного бізнесу», «Економіка майбутнього», «Скільки коштує легально вести бізнес», «Із фінансами на Ти», «Від ідеї до реалізації», квест «Віднайди менеджера», конкурс «Зі світом на Ти», цікава інтерактивна гра «Правовий Alias», а родзинкою заходу стала грошова презентація «Money Show».

Загалом захід проходив у дуже динамічному, пізнавальному та дружньому форматі. Нагадаємо, що наступна субота, 26 червня, буде завершальним етапом масштабної виставки «LNTU education: технології майбутнього», де представлятиме свої потужності факультет аграрних технологій та екології.

Чекаємо на вас з нетерпінням!

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1897030597117648&type=3