Як і щороку навесні, ЛНТУ відкрив свої двері для потенційних абітурієнтів, їхніх батьків та друзів. Безліч розваг, інтерактивних локацій, наукових розробок та майстер-класів: усе це ми робимо для того, аби краще ознайомити абітурієнтів із потенціалом нашого університету, яскравим студентським життям, наукою та світом нових можливостей, а також детально розповісти про цьогорічні умови вступу.

ФОТОФОТОФОТО

Стіни ЛНТУ цього дня вщент просочені новими ідеями, прогресивними технологіями, креативними задумами, творчими розробками і надсучасними винаходами. Сім локацій, у яких свої напрацювання представили науковці та студенти із семи факультетів ЛНТУ; авторські винаходи та розробки; інтерактиви, у яких кожен міг випробувати свої сили; майстер-класи та тренінги; яскраві виставки і головне – живе спілкування та незабутні знайомства.

ФОТО

Стартував захід із привітання ректора ЛНТУ Ірини Вахович. Вона відзначила, що ЛНТУ – це університет якісних змін, інновацій та відкритого спілкування студентів із ректором, деканами та викладачами. Крім того, цьогорічним гаслом ЛНТУ є «Трансформуйся!», що закликає і молодь і науковців ставати ще більш відкритими до нових викликів, потреб часу та ставати частиною якісних трансформацій у післявоєнній відбудові України.

ФОТО

«Рада вітати кожного нового учасника нашої команди, бо якщо ви сумнівалися щодо вашого вибору, то сьогодні ці сумніви точно розвіються. Кожна душа нашої команди вкладає неймовірні зусилля, щоб студентам було цікаво, пізнавально та результативно. Добре усвідомлюйте і розумійте ваше головне завдання – зробити правильний вибір», - наголосила Ірина Вахович.

ФОТО

Ректор розповіла про переваги навчання в ЛНТУ, зокрема те, що в нашому університеті, на відміну від більшості ЗВО в Україні, сьогодні триває очне навчання і нині це головна запорука якісної освіти. Крім того, університет розвиває інфраструктуру гуртожитків та працює над зведенням нового студентського помешкання. В університеті діють різноманітні студентські конструкторсько-технічні бюро для тих, хто хочуть отримати більше вмінь та знань, аніж просто на парах. Тут студенти мають можливість розвиватися за своїми вподобаннями, зокрема у студіях програмування, бізнесу та права, екологічного моніторингу, fashion студії, архітектурно-проектному бюро та інших. Для студентів завжди відкритий оновлений спорткомплекс із сучасним басейном та тренувальними залами.

ФОТОФОТО

Ірина Вахович здійснила своєрідний екскурс факультетами ЛНТУ, розповіла про кафедру військової підготовки, про можливості міжнародних обмінів та стажувань, перспективи працевлаштування і додала, що головна мета університету – зробити із випускників ЛНТУ не просто найманих працівників, а успішних підприємців та власників свого бізнесу.

«Головне гасло, з яким ви маєте крокувати - це впевненість в собі. Потрібно працювати над собою, щоб не схибити при НМТ, не схибити, обираючи своє майбутнє. Ми формуємо студентоцентричне середовище і робимо все, щоб вас наповнити знаннями і щоб вам було цікаво», - резюмувала ректор.

ФОТО

Згодом із вітальним словом виступила відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура. Вона ознайомила присутніх із факультетами та спеціальностями, які пропонує наш університет. Використовуючи технології штучного інтелекту, Ірина Бандура продемонструвала, як ШІ бачить наші факультети і це дійсно вразило майбутніх студентів. Тож спікер розповіла про ті освітні програми, за якими можуть навчатися здобувачі освіти в ЛНТУ і окремо зупинилася на цьогорічних правилах прийому до ЗВО.

ФОТО

Тим часом, у фойє головного корпусу для вступників уже були готові яскраві локації, де кожна кафедра презентувала свої переваги. Тут на вступників чекали цікаві майстер-класи, інноваційні розробки та технології, елементи віртуальної реальності, частиною яких міг стати кожен охочий. Лінгвістичні клуби, розіграші, устаткування екології та агрономії, бізнес-стратегії та виставка грошових купюр, робототехніка і розробки в сфері енергетики, автомобільні стимулятори та комп’ютерне моделювання, будівельні макети та дизайнерські витвори мистецтва, моделі одягу… і це далеко не усе, що могли побачити й спробувати власними руками гості заходу.

ФОТО

Поки потенційні вступники насолоджувалися усім спектром нових можливостей та знайомств, їхні батьки отримували консультації щодо вступу до ЛНТУ від голови приймальної комісії. Вони мали можливість поставити ті запитання, які їх хвилювали та набути впевненості, що ЛНТУ – це правильний вибір для кожного.

ФОТО

А ще, унікальна можливість чекала на гостей «LNTU Explorer», адже студенти влаштували для своїх майбутніх друзів справжню екскурсію університетом. Школярі відвідали кафедри, наукові лабораторії та навчальні аудиторії, із середини побачивши, як твориться наука і хто ті люди, які навчають найкращих спеціалістів у своїй галузі.

ФОТО

Ну і звісно, яких гостей не зустрічають із частуваннями?! Під цікаві розмови, нові знайомства, під враженнями від нових відкриттів, усі гуртом чаювали та куштували смаколики, обмінювалися контактами та робили фото на згадку!

ФОТОФОТО

Команда ЛНТУ намагається зробите усе, аби забезпечити молодь якісною освітою, відбудувати країну та створити спільне успішне майбутнє. Саме тому, запрошуємо усіх охочих відкривати світ інновацій разом з ЛНТУ!