18 травня у Луцькому національному технічному університеті відбувся масштабний день відкритих дверей «LNTU GLOBAL OPEN DAY», приурочений Дню науки в Україні. Захід зібрав понад сотню учнів 10-11 класів із різних шкіл міста.

фотофотофотофотофото

Так, усіх зацікавлених  вступною кампанією, зустріла й привітала ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Неймовірно рада вітати вас у нашому нетиповому університеті. ЛНТУ - студентоцентричний сучасний простір; місце, де навчають не найманих працівників, а власників бізнесу.

Всі інноваційні осередки світу базуються на технічних університетах. Нашою місією є відбудова країни – заради цього ми працюємо та розвиваємося. В концепції нашого розвитку є створення Інноваційного парку, як середовища, де студент може створити власний стартап та втілювати його в життя з нашою експертною допомогою. Запрошую вас приєднатися до нашої дружньої команди політехівців і спільно будувати майбутнє України».

фотофотофотофотофото

По завершенню знайомства абітурієнтів із ректором, декан кожного із семи факультетів представив освітні програми, за якими навчають в ЛНТУ, а провідна експертка зі вступної кампанії ЛНТУ Ірина Бандура, розповіла про цьогорічні особливості та етапи вступу 2024.

Офіційна частина заходу логічно перейшла у ТРЕВЕЛ локаціями ЛНТУ, де факультети демонстрували  власні науково-дослідні розробки, розповідали про спеціальності та ділилися цікавими інсайдами. Тут абітурієнти мали можливість детальніше дізнатися, яких компетентностей та навичок здобудуть на кожній конкретній освітній програмі.

Особливістю «LNTU GLOBAL OPEN DAY» стала локація у внутрішньому дворику університету, де майбутні вступники мали можливість подрайвувати на багі, спостерігати за роботою представників компанії «ВІЛІЯ» із агродроном, поспілкуватися із студентською радою ЛНТУ під освіжаючі напої та взяти участь в активній ІНТЕРАКЦІЯ SOFT SKILL, яку підготували представники «Молодіжного центру Волині».