Науковець ЛНТУ гідно представив наш університет на ХІ Фестивалі інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України».

Захід відбувався впродовж 26-28 жовтня та охоплював міжнародний форум, тематичні панельні дискусії, виставку стартап-проєктів і проривних науково-технічних розробок, фінал Конкурсу інноваційних проєктів та нагородження найкращих команд-учасниць.

Представив ЛНТУ на потужному науковому фесті кандидат технічних наук Юрій Лук’янчук.

конкурс

Загалом, каже науковець, було зареєстровано 502 команди з України та світу. Для участі у фіналі відібрано близько 60. У секції «Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека», у якій власне й виступав наш колега, було зареєстровано лише 12 команд.

Під егідою ЛНТУ, Юрій Лук’янчук представив проект, який допомагали реалізувати наші студенти. Зокрема, дослідження полягає у комбінації технологій і створення унікальних аксесуарів, які є корисними та життєво необхідними. Провівши дослідження, стало відомо, що кожні дві хвилини у Європі зникає одна дитина, а в Україні щодня зникають 20 дітей. Тож дослідники презентували соціальний проект, аби знизити сумну статистику. Вони поєднали технології QR- коду та 3D друку для створення унікальних аксесуарів. Відповідно, дитина матиме унікальний аксесуар, що містить QR- код із необхідною інформацією. Продукт дає можливість батькам бути спокійними за своїх дітей і полегшити їх пошук, у випадку критичної ситуації. Детальніше про проект, дивіться у відео:

конкурсконкурс

Зазначимо, що надважливим напрямам відновлення України був присвячений цьогорічний ХІ Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України». Серед таких тем: парадигма післявоєнної відбудови України, яка має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони та економіки країни.

Надзвичайно приємно бути учасниками наукового та прогресивного осередку, який спільними зусиллями працює у напрямку відбудови і процвітання України.

конкурсконкурс