26 серпня 2022 року було схвалене рішення про членство ЛНТУ в Асоціації університетів Європи.

Це вагоме досягнення для університету і почесна місія представляти заклад вищої освіти Волині в Асоціації, що об’єднує понад 850 навчальних закладів з 47 країн.

Асоціація

В рамках Асоціації здійснюється співпраця та обмін інформацією, а також проведення спільних дослідницьких проєктів.

Основна місія АУЄ — сприяти розвитку гармонійної системи європейської вищої освіти та науково-дослідної роботи, надаючи активну підтримку своїм членам як автономним інституціям у розвитку якості навчання, викладання і дослідницької роботи. АУЄ робить оцінку результатів дискусій, що проводяться на загальноєвропейському рівні і результати яких впливатимуть на роботу університетських асоціації на національному рівні, а також на окремих членів асоціації. Асоціація грає вирішальну роль у формуванні європейської вищої освіти та наукових досліджень.

Пишаємося роботою колективу ЛНТУ у напрямку розбудови вищої освіти у кращих європейських традиціях та практиках!