3 жовтня, відбулося урочисте закриття ХІХ Всеукраїнської літньої Універсіади. Захід, який зібрав найкращі студентські команди зі всієї країни, пройшов на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

універсіадауніверсіада

Універсіада, як щорічна подія, має на меті не тільки популяризувати фізичну культуру і спорт серед молоді, а й укріплювати взаємодію між навчальними закладами України. Цьогорічні змагання виявилися насиченими, конкурентними та подарували багато позитивних емоцій.

Одним із призерів загальнокомандної першості став Луцький національний технічний університет, який посів почесне ІІІ місце серед закладів вищої освіти у четвертій категорії. Ця відзнака є вагомим досягненням для університету, який вкотре підтвердив свою силу не лише в академічній, але й у спортивній сфері.

універсіада

На завершення урочистостей усі гості та переможці зробили пам'ятне фото, що символічно відзначило закінчення цього важливого заходу для української молоді та спорту.

універсіада