У Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 32.075.011, присвячене захисту дисертації Третяк Олени Олегівни на тему «Імідж як складова економічної стійкості закладу вищої освіти». Ця наукова робота була представлена на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 «Економіка» в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки».

Захистзахист

Науковим керівником дисертаційної роботи виступила доктор економічних наук, професор Вавдіюк Наталія Степанівна, завідувач кафедри менеджменту ЛНТУ. Головою ради на засіданні стала доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ Кузьмак Олена Миколаївна, яка також виконує обов'язки начальника відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації університету.

захист

У ролі офіційних опонентів виступили визнані науковці: Буднікевич Ірина Михайлівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, та Тоцька Олеся Леонтіївна, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Волинського національного університету імені Лесі Українки.

захист

Рецензентами роботи були: Полінкевич Оксана Миколаївна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики ЛНТУ, та Ковальчук Надія Віталіївна – кандидат економічних наук, доцент, перший проректор ЛНТУ.

захист

Під час захисту, через оголошення повітряної тривоги, засідання довелося тимчасово перервати. Учасники зібрання були вимушені спуститися в укриття, де захист продовжився, що не завадило успішному проведенню наукової дискусії.

захистзахист

У своїй доповіді Олена Третяк наголосила на важливості таких факторів, як залучення абітурієнтів, підвищення впізнаваності закладу вищої освіти, формування позитивного сприйняття серед споживачів освітніх послуг, використання цифрових технологій, підтримка репутації, управління кризами та адаптація стратегій для забезпечення економічної стійкості ЗВО. Метою її дослідження стала розробка теоретико-методичних і прикладних засад забезпечення економічної стійкості закладів вищої освіти на основі ефективного використання іміджевих технологій.

захист

Основною науковою новизною дисертації є розробка теоретичних засад і практичних рекомендацій щодо вдосконалення іміджевої політики закладів вищої освіти з метою зміцнення їх економічної стійкості. Особливу увагу в роботі було приділено впливу інструментів комунікації на формування бренду ЗВО та необхідності управління комунікаційним процесом з урахуванням чітко визначених цілей та завдань.

захист

Після детального розгляду та обговорення дисертаційної роботи, члени ради відзначили її наукову цінність, актуальність досліджень та новизну представлених результатів. За підсумками засідання, наукова рада визнала дисертацію Олени Третяк успішно захищеною, і вона отримала заслужені привітання від присутніх науковців.

Захист