Впродовж 9-11  грудня 2022 року в Греції відбулася 12th International IEEE Conference Dependable Systems, Services and Technologies «DESSERT’2022», одним із співорганізаторів якої став Луцький національний технічний університет.

КонференціяКонференція

У конференції узяли участь понад 200 представників з різних закладів вищої освіти України та закордону. Делегація з нашого університету на чолі з ректором Іриною Вахович теж долучилися до участі у цьому науковому заході. Окрім цього, колеги з факультету комп’ютерних та інформаційних технологій і факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій змогли доєднатися в онлайн режимі і продемонструвати свої наукові дослідження.

КонференціяКонференція

За результатами цієї конференції буде видано збірник матеріалів, який входитиме в міжнародну наукову базу Scopus.

КонференціяКонференція

Вважаємо, що проведення таких конференцій сприятиме підвищенню якості освітніх досліджень, появі нових ідей та співпраці не лише українських, але й закордонних науковців!

Олена Суринович,

доцент кафедри інженерії програмного забезпечення