ЛНТУ став співорганізатором Чемпіонату України з французького боксу Сават

28-30 квітня у Луцьку стартував Чемпіонат України з французького боксу Сават, який зібрав учасників майже із 10 областей України. Чемпіонат відбувається під егідою Міністерства молоді та спорту України.

ФОТОФОТО

Співорганізаторами змагань виступає Луцький національний технічний університет та наша колега - асистент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я, майстер спорту міжнародного класу Анастасія Коновальчук.

ФОТО

В урочистому відкритті змагань, участь взяли ректор ЛНТУ Ірина Вахович, президент Української федерації французького боксу Сават, Заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Геннадій Воловіков; ректор ВНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьозь, заступник голови Волинської ОВА Юрій Гупало та начальник управління у справах молоді та спорту Волинської обласної військової адміністрації Олександр Хвіщук.

ФОТО

Усі вони привітали учасників та організаторів заходу із успішним стартом змагань та побажали сили і натхнення на здобуття найкращих спортивних результатів.

ФОТО

Розпочинаючи захід, усі присутні виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам‘ять полеглих у війні. В урочистому параді струнко вишикувалися судді змагань та учасники - спортсмени. На Чемпіонаті представлені команди із різних областей, зокрема Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської, Житомирської, Рівненської та Волинської області.

ФОТО

Волинську область у  Чемпіонаті представляють студенти ЛНТУ, а також неодноразова чемпіонка та призерка світа та Європи із французького боксу Сават Анастастасія Коновальчук.

ФОТО

Серед запрошених гостей представники Волинської ОВА, Волинської облради та Луцької міської ради, а також Української федерації французького боксу Сават.

Варто відзначити, що захід відбувається за організації Міністерства молоді та спорту України, Української федерації французького боксу Сават, ЛНТУ, ВНУ ім.Лесі Українки, Луцької міської ради, Волинської обласної ради, управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА та партнерства «Вілія», «Артісон», «Sladograd», «Food craft».

ФОТОФОТОФОТОФОТО