У Луцькому національному технічному університеті завершився триденний ІТ-Boot camp для студентів та викладачів Чернівецького національного університету ім..Юрія Федьковича.

Упродовж кількох днів студенти та викладачі із Чернівців мали можливість познайомитися із Луцьком, його історичними надбаннями, тутешньою молоддю, зазирнути у світ науки та студентського дозвілля ЛНТУ, обмінятися цінним досвідом, отримати нові знання і, звичайно, незабутні враження.

Після плідної наукової взаємодії, цікавих екскурсій та розважальної позанавчальної програми, представники ЛНТУ та ЧНУ ім..Юрія Федьковича підписали угоду про внутрішню мобільність здобувачів освіти.

Договір – один із головних досягнень співпраці, яка уже тривалий час існує між двома університетами. Нинішня угода дає можливість переміщуватися здобувачам у межах закладів освіти задля навчання, розвитку та обміну досвідом за різними напрямами у межах 12 та 17 галузей знань.

Таким чином, сторони домовилися спільно діяти з метою об’єднання зусиль щодо реалізації внутрішньої академічної мобільності учасників освітнього процесу у ЗВО-партнерах, зокрема навчання здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня вищої освіти за програмами академічної мобільності.

У межах внутрішньої академічної мобільності здобувач вищої освіти може обирати: окрему програму навчання за одним або декількома освітніми компонентами; окрему програму практичної підготовки; комплексну семестрову програму навчання, згідно з навчальними планами і графіками навчального процесу, затвердженими у ЗВО-партнерах.

Крім того, участь в окремих програмах навчання чи практичної підготовки у межах внутрішньої академічної мобільності може бути очною, дистанційною, змішаною.

чну