ЛНТУ та НУ «Чернігівська політехніка» уклали меморандуми про співпрацю

Із робочим візитом до ЛНТУ прибула делегація НУ «Чернігівська політехніка». Серед гостей Луцького національного технічного університету: ректор НУ «Чернігівська політехніка» Олег Новомлинець, перший проректор Сергій Шкарлет, головний бухгалтер Григорій Вершняк, директор бізнес-інноваційного центру Сергій Провозін та доцент кафедри фізичної реабілітації й студентський омбудсмен Юрій Ридзель.

Зустрічали партнерів у Луцьку ректор ЛНТУ Ірина Вахович, перший проректор Надія Ковальчук, проректор з НПР та досліджень Олена Лютак та науково-педагогічний колектив університету.

ЧернігівЧернігів

Зустріч відбувається в рамках проекту «Освітній boot camp для студентів ЛНТУ та НУ «Чернігівська політехніка». Це уже традиційний для ЛНТУ формат внутрішньої мобільності, задля обміну досвідом та співпраці студентських осередків. Тож разом із адміністрацією НУ «Чернігівська політехніка» до Луцька прибули й представники студентського активу партнерського університету.

«В ЛНТУ продовжується ініціатива внутрішньої мобільності. Ми раді вітати «Чернігівську політехніку» у стінах нашого університету. Наш університет - це той осередок, який динамічно рухається і розвивається, незалежно від обставин. Сьогодні маємо нагоду презентувати обидва навчальні заклади, аби побачити, які маємо дотичні інтереси та спеціальності. Крім того, маємо чудову нагоду підписати меморандуми про співпрацю та про внутрішню мобільність, що свідчитимуть про продовження нашої спільної діяльності», - наголосила ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

ЛНТУ та НУ «Чернігівська політехніка» уклали меморандуми про співпрацюЧернігівЧернігівЧернігівЧернігів

Своєю чергою, подякував за можливість відвідати Луцьк та ЛНТУ ректор НУ «Чернігівська політехніка» Олег Новомлинець:
«Дякуємо за можливість побувати у вас в гостях. ЛНТУ – це потужний осередок, розвиток якого насправді вражає. Чернігівська політехніка зараз активно відновлюється і ми знаємо, що стоїть за кожним проектом. Тому бажаємо вам продовжувати реалізовувати усі перспективні плани, сподіваємося на плідну співпрацю та чекаємо у Чернігові».

Ректори обох університетів  детально розповіли про діяльність ЗВО, науковий та освітній потенціал, інноваційні проекти та плани, які прагнуть реалізувати у закладах освіти.

Сьогодні ЛНТУ, попри війну в Україні, посилено намагається втілити у життя ті проекти, які були започатковані ще напередодні повномасштабного вторгнення. Серед таких планів чимало інфраструктурних проектів, про які власне й розповіла Ірина Вахович. Своєю чергою, Олег Новомлинець розповів про те, наскільки постраждала Чернігівська політехніка у час війни, адже місто знаходиться на кордоні із двома ворогами та тривалий час перебувало в облозі. Відтак, фактично кожен інфраструктурний об’єкт політехніки зазнав руйнувань. Утім, додає ректор, зусиллями науковців, працівників та студентів, університет намагаються відновити, аби якомога швидше забезпечити молодь якісною освітою.

ЧернігівЧернігівЧернігівЧернігів

На завершення урочистого зібрання, Ірина Вахович та Олег Новомлинець підписали одразу два меморандуми. Документи засвідчують співпрацю за напрямом внутрішньої мобільності, а також підтверджують наміри щодо реалізації низки спільних проектів та напрацювань.

ЧернігівЧернігівЛНТУ та НУ «Чернігівська політехніка» уклали меморандуми про співпрацю