Презентація туристичних родзинок міста Луцька є однією із ключових навичок, яку здобувають студенти протягом навчання за спеціальністю «Туризм».

Презентувати отримані професійні компетенції нещодавно змогла студентка групи ТРс-11 Уляна Савич, в рамках проведення екскурсії іноземною мовою для міжнародних гостей з Азербайджану, Грузії та Австрії. Під керівництвом к.е.н, доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Тетяни Зубехіної, студентка ознайомила гостей з найкращими туристичними локаціями: Луцьким замком, костелом Петра і Павла, луцькими підземеллями та підтвердила гасло, що Луцьк таки справді приємне відкриття. На завершення гостей почастували найсмачнішою кавою Луцька у кав’ярні «Золотий дукат».

туризмтуризмтуризмтуризмтуризм

АНОНСУЄМО! З 21 лютого  LNTU TRAVEL LAB розпочинає сезон екскурсій та турів!

Відтак, оголошуємо батл факультетів ЛНТУ: факультет, який за весняний період замовить найбільшу кількість турів та екскурсій в LNTU TRAVEL LAB отримає цікавий і незабутній подарунок.

Звертайтеся в лаб. 37а. або на кафедру туризму та готельно-ресторанної справи, ауд. 239.

Ми гарантуємо вам незабутні емоції, море вражень та індивідуальний підхід!

туризмтуризмтуризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи