28 листопада 2023 року відбулася робоча онлайн зустріч учасників проєкту Erasmus+ KA2  3D CONCEPTS FOR FASHION EDUCATION IN UKRAINE - 3D4U. У ній взяли участь координатор проекту від ЛНТУ, завідувач кафедри технологій легкої промисловості Назарчук Людмила Володимирівна, професор кафедри ТЛП Рябчиков Микола Львович, доцент кафедри ТЛП Ткачук Оксана Леонідівна та провідний фахівець відділу проектної діяльності Шиманська Алла Станіславівна.

ТЛП ТЛП

Основними питаннями до обговорення під час зустрічі були:

✓ Використання концепцій 3D, таких як 3D DigitalDesign, Virtual;

✓ Прототипування, адитивне виробництво, віртуальний виставковий зал;

✓ Цифрові аватари, 3D-сканування тіла, цифрові матеріали та 3D;

✓ Платформи для співпраці у сфері моди та як продовження, їх вплив на дизайн, розробку,виробництво та просування модних товарів є сучасний тренд навчання моді в провідних університетах.

ТЛПТЛПТЛП

Цей проект 3D4U вирішує проблему нестачі кваліфікованих кадрів в 3D Концепції для освіти моди в Україні тастворення 3 хабів у 3D концепціях у трьох ЗВО України

Крім того, учасники проекту обговорили інноваційні підходи до створення таких хабів в Україні, а також обговорювались робочі питання щодо особливостей реалізації цілей проекту в умовах воєнного стану.

Кафедра ТЛП