Луцький національний технічний університет долучається до акції «Національний тиждень читання», організований Державною установою «Український інститут книги». Мета заходу - консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Тиждень читання триватиме із 4 по 10 грудня.

Цьогоріч гасло акції — «Бути своїми», що означає зв’язок між поколіннями, подолання віддалі (котра насправді умовна) між відомими літераторами й нами, читачами, а також розуміння досвіду тих голосів, які подібні виклики часу вже пройшли.

Так, 7 грудня об 11:30 у читальному залі бібліотеки ЛНТУ та в рамках читацького клубу нашого університету відбудеться зустріч зі студентами задля читання та обговорення літературних творів. Окрім того, захід присвячений 130-річчю Миколи Хвильового, чия постать є центральною у проведенні тижня читання у 2023 році.

Закликаємо викладачів, студентів та працівників ЗВО долучитися до акції та стати прикладом популяризації української літератури та тренду читання.

читання