У романтичній атмосфері, натхненні та сповнені гарним настроєм студенти ЛНТУ відзначили День усіх закоханих.

В оновленій локації ЛНТУ - вуличному лекторії, молодь влаштувала неймовірну романтику та організувала «швидкі побачення». Ті, чиє серце сьогодні не зайняте та сповнене сподівань на нові знайомства, що причаровують душу, долучилися до марафону побачень.

СтудентиСтудентиСтудентиСтуденти

Подібні вечірки допомагають дівчатам та хлопцям познайомитися між собою за кілька хвилин та обрати того, хто впродовж цього часу зацікавив тебе найбільше. Сьогодні учасники мали можливість поспілкуватися лишень 7 хвилин та визначити того, до кого виникла найбільша симпатія.

СтудентиСтудентиСтудентиСтуденти

Романтичному настрою сприяла відповідна атмосфера, затишне приміщення, наповнене серцями та ведучі-купідони, які намагалися привернути увагу учасників один до одного й надихнути на кохання.