«ЛУЦЬК, ЯКОГО НЕ ЗУСТРІНЕШ»:
виставка рисунку дизайнерів

З 25 вересня на ІІІ поверсі головного корпусу Луцького НТУ тривала виставка, на якій було представлено 36 робіт виконаних студентами кафедри дизайну.

Формат цієї виставки унікальний тим, що студенти груп Д-31 та Д-21 самі обирали цікаві місця старовинного Луцька у стані ще до реконструкцій. Майбутні дизайнери презентували власний стиль рисунку і творчу індивідуальність.

Роботи наочно продемонстрували красу та особливості нашого міста. Луцьк – старовинний і водночас сучасний, що зберігає в собі європейську вишуканість. Тут гармонійно поєднується історія i сучасність. Казкова країна старого міста i вируючого життя сучасних масивів завжди поруч – і це додає Луцьку особливої чарівності. I щоб зрозуміти її, необхідно зазирнути до скарбниці історії древнього міста, відображеній майстрами естетики.

Анна Дідух,
асистент кафедри дизайну