Луцьких «політехівців»
навчали ефективному спілкуванню
1 квітня в рамках відзначення 25-річчя Луцького НТУ в статусі самостійного навчального закладу за ініціативи Студентської ради для студентів технічного університету було проведено майстер-клас «Ефективні комунікації та молодіжне лідерство».
Ведуча Людмила Мельник – бізнес-тренер, що вже сім років допомагає людям ставати успішними. Її клієнти – цілеспрямовані люди, підприємці, що дбають про свій саморозвиток та навчання свого персоналу. До слова, Людмила – випускниця Луцького НТУ, а тренінгову діяльність поєднує з викладанням.
«Моя улюблена аудиторія – це молодь. Від таких зустрічей я завжди очікую безліч нових емоцій та нових знайомств», – розповіла під час презентації заходу Людмила.
Протягом двох годин студенти навчались ефективно комунікувати і налаштовувати корисні зв'язки, розкривати лідерські здібності та правильно їх використовувати. Для цього тренером були розроблені кілька модулів із цікавими теоретичними та практичними завданнями, які зацікавили до участі й викладачів Луцького НТУ – доцента кафедри машин легкої промисловості Сергія Шимчука та доцента кафедри іноземних мов Олени Ковальчук.
Найбільше уваги та обговорення викликали у молоді завдання, пов’язані з вивченням особливостей невербальної комунікації. Як виявилося, більшість молодих людей неодноразово використовували техніку «small-talk» під час знайомства на вулиці. Тренер розповіла про «приховані» можливості погляду, жестів, постави, дистанції, тону та тембру голосу і як це може допомогти у досягненні поставлених цілей. «Тепер ви будете більш уважні до себе, своїх близьких та колег», – наголосила Людмила.
Визначивши власний лідерський потенціал, учасники змогли скоригувати виявлені недоліки та навички, а також – вдосконалити вже наявні якості лідера та проявити їх у командній роботі.
Після закінчення майстер-класу учасники отримали не лише відповідний сертифікат, а й максимум необхідних знань, ентузіазму та впевненості у своїх силах, що обов’язково стане молодим лідерам у нагоді.
Галина Микитюк