Луцький національний технічний університет розширює межі співпраці

Луцький НТУ продовжує знаходити нових партнерів, з якими вибудовується тісна дружба та співпраця. Відтак, сьогодні, 30 серпня, відбулися перемовини ректора ЗВО Петра Савчука із колегами з Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Зокрема, на зустрічі були присутні перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Сергій Філюк, головний спеціаліст зв'язків з громадськістю Богдана Довгополова-Совотюк, завідувач кафедри гуманітарних наук та права Луцького НТУ Оксана Жук та доцент кафедри Алла Земко.

В результаті перемовин обидві сторони окреслили напрямки співпраці, домовилися про спільну просвітницьку роботу та проведення заходів, а також підтвердили намір укласти меморандум про співпрацю, що дозволить проходити практику та здобувати новий досвід студентам, котрі нині навчаються за спеціальністю «Право».

Інформаційний відділ Луцького НТУ